Posty: 114

Ostrzeżeń: 0/10
Skąd: Kielce

PostWysłany: Sob 10:22, 30 Cze 2007    Temat postu: MŚ U-20

Dziś nasza reprezentacja Polski zagra mecz z Brazylią w ramach mistrzostw świata do lat 20. Faworytami są oczywiście gracze z Ameryki Południowej, ale damy z siebie wszystko. Oprócz Brazylijczyków w grupie są jeszcze Południowi Koreańczycy oraz Amerykanie. Liczymy na naszych, że podołają zadaniu i wyjdą z fazy grupowej. Początek dzisiejszego spotkania o godz. 20 na TVP2

EDIT:
Polska wygrała z Brazylią 1-0 ! Very Happy W 23. minucie z rzutu wolnego pięknym strzałem w róg popisał się Grzegorz Krychowiak(Girdonins Bordeaux), a bramkarz Canarinhios - Cassio nie miał żadnych szans. W 27. minucie stała się zła rzecz. Krzysztof Król(Real Madryt) otrzymał drugą żółtą i w konsekwencji czerowną kartkę. Przez ponad godzinę broniliśmy się w 10. i udało się, dowieźliśmy korzystny wynik Very Happy

maksst

Posty: 147

PostWysłany: Śro 19:50, 04 Lip 2007    Temat postu:

Nie ogladalem meczu bo szczerze mowiac zapomnialem. Ale wyniki czytalem w necie. Polacy pokazali klase, w sumie jeden zadownik gra w Real Madryt a drugi z Arsenalu. Hehe, nastepny mecz.....USA Smile

Ostatnio zmieniony przez maksst dnia Czw 9:41, 19 Lip 2007, w całości zmieniany 1 raz
Adi

Posty: 114

PostWysłany: Czw 6:41, 05 Lip 2007    Temat postu:

Z USA już był i dostaliśmy w tyłek 6:1. Teraz pozostaje liczyć na zwycięstwo z Koreą...

maksst

Posty: 147

PostWysłany: Nie 21:46, 08 Lip 2007    Temat postu:

hehe. A to ladnie dostalismy ! A z Korea mecz kiedy? Pewnie juz byl Razz A jak byl to mi napisz wynik, bo Ty jestes nabierzaco a ja nie za bardzo Very Happy

Adi

Posty: 114

PostWysłany: Pon 9:05, 09 Lip 2007    Temat postu:

Mecz już był. Leciał o godzinie 1.30 Razz Wstałem w nocy i oglądałem Very Happy Nasi zremisowali z Koreą 1:1. Bramkę dla nas zdobył Dawid Janczyk z Legii, którym zainteresowane dwa czołowe kluby z Rosji. Dzięki temu remisowi zagramy w czwartek z Argentyną w 1/8 finału MŚ U-20. Sytuacja wygląda następująco:

Odświeżam temat:
W czwartek o godzinie 23. naszego czasu nasza reprezentacja zagra z Argentyną. Zagramy niestety bez naszego głównego środkowego obrońcy Jarosława Fojuta(Bolton Wanderers), który pauzuje za kartki. Prawdopodobnie będziemy grali jak w poprzednim meczu z Koreą ustawieniem 4-5-1. Wierzymy, że Janczyk będzie w stanie zaskoczyć obronę Argentyny.
EDIT:
Po dość wyrównanej pierwszej połowie, Argentyńczycy pokazali klasę i pokonali nas 3:1. W ten sposób odpadamy z rozgrywek. Mimo to zadanie postawione przez trenera Michała Globisza zostało wykonane - wyjście z grupy. Kolejne mistrzostwa za 2 lata Wink

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum E-Rozmowy Strona Główna -> Piłka nożna Wszystkie czasy w strefie GMT